Tüm Vücut Germe

VÜCUT GERME

Kol Germe

VÜCUT GERME

Karın Germe

VÜCUT GERME

Boyun Germe

VÜCUT GERME

Bacak Germe

VÜCUT GERME

Vialife Vücut Germe

Vücut germe, estetik operasyonları aşırı kilo verme sonrası sarkma ve bölgesel fazlalıklarından da kurtulmak amacıyla tercih edilen operasyonlardır. Vücut aldığı kiloyu muhafaza edebilmek için kilo alımı ile birlikte ciltte deri dokusunun da artması yönünde kendini geliştirir. Alınan fazla kilolar verildiğinde bireyin vücut germe operasyonuna ihtiyacı da doğal olarak ortaya çıkmaktadır. Burada bahsedilen vücut germe operasyonu ihtiyacı 3-5 kilo verimi sonrası oluşan sarkıklar için bahsi edilen operasyon değildir. Özellikle obezite tedavisi ve büyük kilo kayıpları sonrası ortaya çıkan sarkıkların ve deri fazlalığının ortadan kaldırılmasını kapsayan bir operasyondur. 

Vücut germe operasyonu vücut şekillendirme ihtiyacı olan bireylere de rahatlıkla uygulanabilir. Vücut şeklinde görünür bir problem olan bireylerin vücut şekillendirme olarak tercih edebilecekleri operasyonlardan biridir.

Vücut Germe Operasyonu Nasıl Yapılır?

Vücut germe operasyonu;

  • Genel anestezi altında,
  • Operasyon süresi bireye bağlı değişkenlik göstererek uygulanmaktadır.

Germe işlemi fazla derinin vücuttan kesi ile alınması işlemi olarak uygulanmaktadır.  Cerrahi bir müdahale olması risklerin varlığını da ortaya çıkarmaktadır. Bölgenin ihtiyaç duyduğu müdahale miktarına göre kesi boyutları büyük olabilir.

İyileşme süreci 2- 4 hafta olarak değişkenlik gösteren vücut germe operasyonu sonrasında bireyin sıvı tüketimine dikkat etmesi ve kendini çok zorlamadan hareket etmesi gerekir.

Ameliyat sonrası kesi izleri korkutucu görünebilir ancak, başarı oranı yüksek bir operasyondur, kesi izleri de 9 ay sonrasında göze batmayacak derecede küçülecektir.

Vücut Germe Operasyon Teknikleri Nelerdir?

Vücudun farklı bölgelerinde oluşan deformasyonu ortadan kaldırmak için uygulanan vücut germe operasyonunda;

  • Alt vücut kaldırma
  • Üst kol sarkması
  • Uyluk kaldırma
  • Meme dikleştirme

İşlemlerinin tamamı cilt fazlalığı ortadan kaldırılarak yapılabilir. Vialife Estetik’te vücut germe operasyonlarının tamamı ihtiyacınız olan bölgeye yönelik olarak yapılabilmektedir. İhtiyacınız olan tüm vücut germe işlemi ise operasyonunuz bu minvalde programlanırken, ihtiyacınız olan işlem

  • Bacak germe,
  • Kol germe,
  • Boyun germe,
  • Karın germe,

İşlemlerinden biri ise operasyonlar buna göre planlanacaktır. İşlem sonrasında gözlem altında tutulmanız ve takibiniz kurumumuz tarafından gerçekleştirileceğinden yapmanız gereken tek şey sarkmayan ve kötü görüntüye sahip olmayan vücudunuza kavuşmak için iyileşmek olacaktır. Vücut germe estetiği ne kadar? Sorusundan önce kalitelin ön planda olduğu ve sağlığınızın önemsendiği bir kurum arayışında iseniz Vialife ile tanışmanız gerekir. Fiyatlandırmada objektif tutumu, alacağınız hizmete ödeyeceğiniz doğru rakamlar ile birlikte en önemlisi sağlığınızda Vialife güvencesi altında olacaktır.

E-bülten Kayıt Formu

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz