Hakkımızda

Güzellik algısına yeni bir boyut kazandıran kurumumuz VIALIFE BEAUTY SALOON;  alanında eğitim sahibi uzman kadrosu, ileri teknoloji cihazları ile kendi sektöründe mükemmel hizmeti sunmaktadır. Kurumumuz kendisine daima yeni hedefler koymakta ve müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına gelişimi çalışma prensibi haline getirmektedir.

Güzellik sektörü dinamik ve kendini daima yenileyen bir yapıya sahiptir. Bizler de bu hızlı dinamizm içerisinde profesyonel hizmet vermek adına çalışmalarımıza ara vermeden müşterilerimize en üst seviyede hizmet sunmaktayız.

Sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin yaşam standartını yükselterek kendi güzelliklerini keşfetmelerine olanak sağlamaktayız. Taleplerinizi en kaliteli ve profesyonel şekilde karşılamak için kendimizi daima geliştirerek, salonumuzda evinizdeki rahatı ve huzuru bulmanızı diliyoruz.

Vizyonumuz

Kendi sektörümüzde bilimsel araştırmalar ve ilerici bir yaklaşımı benimseyerek müşterilerimize yenilikçi ve uluslararası düzeyde bir hizmet sunmak. Uzman çalışanlarımız ile sürekli eğitimi ve kendini geliştirmeyi sağlayıp Türkiye’de güzelliğin öncü lideri olmak. Yaşamı kaliteli hizmet ile birleştirerek yaratıcı güzelliği keşfetmek.

Misyonumuz

Bakımlı olmanın ve güzel görünmenin insanları daima iyi hissettirdiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda verdiğimiz tüm hizmetlerde bilimsel, ahlaki ve etik ilkelerden ödün vermeden müşterilerimize en kaliteli ve profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Değişen ve kendini daima güncelleyen bu sektörde müşterilerimize doğru bir şekilde rehberlik yaparak taleplerini en doğru şekilde karşılıyoruz. Sağlık, güzellik ve bakım her kadın ve erkeğin hakkıdır. Bunun için yüksek kalite ve alanında profesyonel bir ekibi bünyemizde barındırıyor, sizleri daima mutlu etmeyi amaçlıyoruz.

Kalite Politikamız

  • Verdiğimiz tüm hizmetlerde tıbbi ve genel ahlak kurallarından ödün vermemek.
  • Gelişmiş olanaklarımız ile en kaliteli hizmeti sunmak.
  • İnsan hayatına saygı duyarak bunu da verdiğimiz hizmet anlayışına yansıtmak.
  • Danışanlarımız ve yakınlarına insan haysiyetine verdiğimiz değeri göstererek muamele etmek.
  • Danışanlarımıza ve yakınlarına doğru ve yeterli bilgilendirme yapmak.
  • Yeni teknolojik cihazları bünyemizde barındırarak en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak.
  • Eğitimi ve kendini geliştirmeyi tüm personelimiz ile devamlı kılmak.
  • Ekibimizin en değerli parçamız olduğunun bilinci ile hareket etmek.
E-bülten Kayıt Formu

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz