Kavitasyon

BÖLGESEL İNCELME

Bölgesel İncelme

BÖLGESEL İNCELME

G5 Masajı

BÖLGESEL İNCELME

Lenf Drenaj

BÖLGESEL İNCELME

Pasif Jimnastik

BÖLGESEL İNCELME

Power Plate

BÖLGESEL İNCELME

Bölgesel İncelme

Bölgesel yağlanma kadın erkek fark etmeksizin genel bir problemdir. Verdiği fiziksel rahatsızlığın yanı sıra kişinin psikolojik olarak olumsuz etkilenmesine neden olur. Her insanın vücut yapısı birbirinden farklıdır. Bu yüzden ağırlıklı kilo alımının olduğu bölgeler değişim gösterir. Genel olarak bölgesel yağlanma, kalça, kol, göbek bölgelerinde oluşmaktadır. Bölgesel incelme, farklı özellikteki cihazlar aracılığıyla lokal yağların yakılması ve gözle görülür bir incelme sağlamak amacıyla uygulanan işlemdir. Bölgesel zayıflama için kullanılan farklı yöntemler bulunmaktadır.

Bölgesel Zayıflama İçin Kullanılan Yöntemler

G5 Masajı: Vücuda yoğun titreşimler verilerek, bölgesel incelme sağlayan yönteme G5 masajı denilmektedir. Aynı zamanda selülit giderilmesinde de uygulanan bu yöntem, cilt üzerinde bulunan kırışıklıkları azaltmaktadır.

Kavitasyon: Bu yöntem ses dalgaları ile lokal zayıflama sağlamaktadır. Yağ hücreleri parçalanarak, vücuttan atılır. Kavitasyon yöntemi ile zayıflama ve vücut şekillendirme yapılabilir. Selülit giderilmesinde de kullanılan bu yöntem kişi için konforlu ve rahat bir uygulamadır.

Lenf Drenaj: Selülit giderilmesinde, bölgesel incelme ve sıkılaşma için uygulanan bir yöntemdir. Kişi için konforlu bir uygulama olan lenf drenaj, kişiye bir kıyafet giydirilerek yapılır. Kıyafet aracılığıyla vücuda, titreşim, ısı ve akım verilir. Lenf akışının uyarılması ile yağ dokularının vücuttan atılması sağlanır.

Pasif Jimnastik: Vücuda radyo dalgaları verilerek, bölgesel incelme sağlayan bir yöntemdir. Fit ve formda görünmek isteyen kişilerin ilk tercihidir. Hareket etmeyen kaslara uygulanan radyo dalgaları sayesinde yağların dokuları sıkılaştırılır.

Power Plate: Vibrasyon terapi olarak da anılan bu yöntem, kişinin zayıflamasını kolaylaştırmakla birlikte, vücudun sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Power plate ile metabolizma hızlandırılarak, yağ yakımı aktive edilir.

Bölgesel İncelme: Bölgesel İncelme uygulamasında adından da anlaşılacağı üzere bölgesel yağlanmanın olduğu bölüm, dondurucu soğuğa maruz bırakılır. Bu sayede bütünlüğü bozulan yağ dokuları parçalanarak, vücuttan atılır. Uygulama sırasında cilt üzerinde ya da kas ve sinir dokularında herhangi bir zarar meydana gelmez.

Bölgesel Yağlanmanın Sıklıkla Oluştuğu Bölgeler

 • Bel
 • Basen
 • Kalça
 • Kollar
 • Sırt
 • Bacak
 • Uyluk (bacağın üst kısmı)

Ameliyatsız Bölgesel İncelmenin Faydaları

 • Herhangi bir kesi işlemi yapılmadığı için uzun iyileşme süreci gerektirmez.
 • Vücuda direkt olarak müdahale edilmeden, yağ dokusunun doğal yollarla vücuttan atılması hedeflenir.
 • Tüm vücuda uygulanabilir.
 • Yapılan işlemler bölgesel incelme ile birlikte, vücutta sıkılaşma ve toparlanma sağlar.
 • Cilt daha gergin ve canlı hale getirilerek, kırışıklıklar azaltılır.

 

E-bülten Kayıt Formu

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz