Dudak Renklendirme

KALICI MAKYAJ

Kalıcı Dipliner

KALICI MAKYAJ

Kalıcı Eyeliner

KALICI MAKYAJ

Microblading

KALICI MAKYAJ

Kalıcı Makyaj

Kadınlar, günün her saati bakımlı ve güzel görünmek isterler. Kalıcı makyaj uygulaması kadınların bu isteklerini mümkün kılmaktadır.  Dövme tekniğine benzer bir uygulama ile yapılan kalıcı makyaj sayesinde en yoğun günler dahi bakımlı ve hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kalıcı makyaj uygulaması micropigmentation olarak adlandırılmaktadır. Renk pigmentleri mikro iğneler ile cildin 0,25 mm altına işlenir. Kalıcı makyaj kapsamındaki uygulamalar:

  • Kalıcı dipliner
  • Kalıcı eyeliner
  • Dudak renklendirme
  • Microblading

Kalıcı Makyaj Yaptıran Kişilerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Kalıcı makyajın esas amacı yoğun bir makyaj görünümü oluşturmak değil; doğal ve bakımlı bir hava oluşturmaktır. Bu sayede günün her saati makyaj yapılmasa da hoş bir görünüme sahip olunur. Yapılan uygulamada önemli olan işlemin doğal görünmesi ve hatların öne çıkmasının sağlanmasıdır. Aksi takdirde aşırı makyaj görünümü kişiyi zamanla rahatsız edebilir. Uygulama sonrası dikkat edilmesi dikkat edilmesi gereken noktalar:

  • Uygulama sonrası yüz, su ile temas ettirilmemelidir.
  • 1 haftalık süreç boyunca denize girilmemelidir.
  • Güneşe çıkılmamalıdır.
  • Uzmanların tavsiyesince uygulama yapılan bölgeye 1 hafta kozmetik ürünler uygulanmamalıdır.
  • Cilt bakımı ya da solaryum yapılmamalıdır.
  • Uygulama sonrası işlemin yapıldığı bölgede kabuk oluşumu meydana gelirse bu durum uzmana danışılmalı ve kabuk kesinlikle koparılmamalıdır.

Kalıcı Makyaj ile Gün İçerisinde Kendinize Daha Çok Vakit Ayırabilirsiniz

Kadınların çoğu gün içerisinde makyaj yapımına oldukça çok vakit harcamaktadırlar. İş hayatı olan kadınlar ise bakımlı ve güzel görünebilmek için erken saatlerde kalkıp, uykularından feragat ederler. Kalıcı makyaj uygulamaları sayesinde bu durumlara son verebilirsiniz. Bunun dışında hayli zaman harcayarak yapılan makyajlar, bir süre sonra bozulmaktadır. Dağılan ve bozulan makyaj, yorgun ve dağınık bir imaj çizer. Bu durumda kadınlar gün içerisinde makyajlarını yenilemek zorunda kalırlar.

Kalıcı makyaj sayesinde sabahları bakımlı uyanıp, gün içerisinde makyaj yenilemek zorunda kalmazsınız. Kaş, göz ve dudak bölgesine yapılan kalıcı kontürler, gün içerisinde makyaja ayrılan süresi hayli kısaltmakta ve kadınlara büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Kalıcı Eyeliner - Kalıcı Dipliner ile Keskin Ve Kusursuz Çizgiler

Özellikle mükemmeliyetçi kadınlar için eyeliner ve dipliner tam bir işkenceye dönüşebilmektedir. Her iki göze de eşit çizgi çekmenin ne kadar zor olduğunu aşağı yukarı her kadın bilir. Kalıcı makyaj uygulaması ile bu duruma artık son verebilirsiniz. Kalıcı makyajın avantajları, sayesinde hem zamanınızı kendiniz için harcayabilir hem de günün her saati bakımlı ve güzel görünebilirsiniz.

E-bülten Kayıt Formu

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz