Kampanyalar

Vialife Estetik & Güzellik Merkezi olarak müşteri memnuniyetini hat safhada tutmakta ve en kaliteli hizmeti vermek adına çeşitli kampanyalar sunmaktayız. Özellikle covid-19 virüsünün tüm dünyayı sardığı ve insanları hem fiziksel hem de psikolojik olarak yıprattığı bu dönemde, biz de en iyi hizmeti vererek, müşterilerimizi bu olumsuz atmosferden uzaklaştırmayı hedefliyoruz.

Merkezimizde verilen tüm hizmetler steril klinik ortamlarda gerçekleştirilmekle birlikte, tüm çalışanlarımız düzenli olarak covid-19 testi olmaktadır. Müşterilerimizin sağlıklarını güvence altına almak adına, tüm aparatlar kişiye özel olarak kullanılmakta, hijyen kurallarına büyük bir özen gösterilmektedir. İşlemlerin yapıldığı ortamlar uygulama öncesi ve sonrası dezenfekte edilmektedir. Böylece hizmetlerimizden güvenli bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Evlerimize sıkışıp kaldığımız bu günlerde, Vialife Estetik & Güzellik Merkezi’nin kampanyaları sayesinde kendi kişisel bakımınıza daha çok vakit ayırabilir; bu süreci daha önce ertelediğiniz estetik ve güzellik uygulamaları ile değerlendirebilirsiniz.

Saç Ekimi Yaz Kampanyası

Eğer saçlarınızda aşırı dökülmeden ve seyrekleşmeden şikayetçi iseniz, Vialife saç ekim kampanyası sayesinde görünüşünüzde estetik bir dokunuş yaratabilirsiniz. Bir kişide saç ilk bakışta en çok dikkat çeken noktalardan birisidir. Saç dökülmesi ve seyrekleşmesi, zaman içerisinde kişinin, dış görünüşünde, kendine bakışında, özgüveninde çeşitli olumsuz durumlara yol açabilir. Eğer sizde bu durumlardan şikayetçi iseniz saç ekimi yaz kampanyası ile görünüşünüze yeni bir soluk getirebilirsiniz.

Estetik ve güzellik merkezimiz kapsamında uygulanan saç ekim teknikleri;

  • DHI tekniği
  • Fue tekniği
  • Fut tekniği

Seçeceğiniz herhangi bir saç ekimi tekniği kampanyaya dahildir. Saç ekimi yaz kampanyası %20 indirim ile kaliteli ve güvenilir hizmetten yararlanabilirsiniz.

Covid Sonrası İndirimler

Covid-19 salgını tüm dünyayı etkisi altına almış, birçok kişinin psikolojik olarak yıpranmasına ve olumsuz etkilenmesine neden olmuştur. Müşterilerimize sunduğumuz %25 covid sonrası indirimler ile müşterilerimizin, içinde bulundukları bu olumsuz psikolojiden sıyrılmalarını hedeflemekteyiz.

Tüm uygulamalarda hijyen ve dezenfekte işlemlerine büyük bir özen gösterilmektedir. Çalışanlarımız düzenli olarak covid testi olmakta ve hastalar, girişlerde kontrol edilmektedir. Vialife Estetik & Güzellik Merkezi kapsamında yapılan indirimlere tüm uygulamalarımız dahildir. Sizde bu dönemi fırsata çevirmek için daha önce ertelediğiniz; estetik, cilt bakımı, bölgesel zayıflama, saç ekimi gibi işlemleri uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Salgın sonrası yepyeni bir imaj ve genç bir görünümle etrafınızdaki insanları şaşırtmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Vialife Estetik & Güzellik Merkezi aracılığıyla arzu ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Saç ekiminde yaz kampanyasından ve covid sonrası indirimlerden yararlanmak için bir an önce bizimle iletişime geçin.

E-bülten Kayıt Formu

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz