YÜZ ESTETİĞİ
İPLE KAŞ KALDIRMA
İPLE YÜZ GERME
DOLGU

Estetik

VÜCUT GERME

Estetik

BOTOKS

Estetik

VÜCUT ESTETİĞİ
CİLT GENÇLEŞTİRME
MEME ESTETİĞİ
POPO ESTETİĞİ
KEPÇE KULAK

Estetik

Estetik

Estetik cerrahi, vücutta hoşa gitmeyen bölgeleri, yeniden şekillendirmek için yapılan müdahalelerdir. Estetik ameliyat ve uygulamalar;

  • Kişinin görünümünü yeniden yapılandırır
  • Vücutta rahatsızlık duyulan bölgeler, kişinin talepleri doğrultusunda değiştirilir ya da iyileştirilir
  • Kişinin kendine bakış açısını değiştirerek, özgüvenini arttırır

Plastik cerrahi, onarım cerrahisi olarak da adlandırılır. Estetik müdahalelerin genel amacı, kişinin vücut yapısında memnun olmadığı ya da yetersiz gördüğü kısımları yeniden şekillendirmek ve görünümünü daha estetik hale getirmektir. Yapılan uygulamalar ile kişiler daha sağlıklı hale getirilir ve kendilerini beğendikleri bir vücudun içerisinde mutlu hissederler. Estetik operasyonlar, genel olarak vücutta bulunan tüm alanları kapsamaktadır.

Vialife Estetik olarak hastalarımıza sunduğumuz estetik cerrahi imkanları şu şekilde sıralanabilir:

Yüz estetiği: Yüz estetiği, kişinin burun, göz, elmacık kemiği, çene, göz kapağı, kaş ve dudaklarında yapmak istediği değişimleri kapsamaktadır. Yüzün belli bölgelerinin yeniden şekillendirilmesi ve iyileştirilmesini sağlayan uygulamaların tümünü kapsar. Estetik müdahaleler uzman cerrahlar tarafından yapılmaktadır.

Meme estetiği: Meme estetiği genel olarak; göğüs dikleştirme, göğüs büyültme ve göğüs küçültme operasyonlarını kapsar. Vialife Estetik bu alanda uzman cerrahları ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

Dolgu: Dolgu işlemi özellikle dudak bölgesinde ve kırışıklıkları gidermek için uygulanmaktadır. Dolgu kalıcı bir uygulama olmayıp, etkisi yapılan işleme göre belli bir süre sonra kaybolmaktadır.

Botoks: Botoks cildi yaşlı gösteren kırışıklıkları gidermek için uygulanan bir yöntemdir. Botoks kas içine enjekte edilerek, kasların belli bir oranda işlevini düşürür. Bu sayede yüz, boyun, dekolte ve koltukaltında oluşan deformasyonlar giderilir.

İple kaş Kaldırma: Ameliyatsız ve etkili bir yöntemdir. Etki süresi uzun olsa da kalıcı bir uygulama değildir. Ancak yapılan işlemle elde edilen olumlu sonuçlar etkisini sürdürür.

Vücut Germe: Vücut germe işlemi, kişide oluşan hafif ya da ciddi düzeydeki sarkmaları ortadan kaldırmak için yapılan bir uygulamadır. Tüm vücut germe işleminin yanında bölgesel olarak; bacak, kol, karın, boyun germe operasyonları yapılmaktadır.

Vücut estetiği: Kas estetiği, jinekomasti ve liposuction işlemleri vücut estetiği kapsamındadır. Uygulanan işlemler genel olarak vücudu fit ve formda yapmak amaçlıdır.

İple yüz germe: Ameliyatsız ve acısız bir yöntem olarak, yüzde bulunan sarkma ve kırışıklıkların giderilmesi amacıyla en çok tercih edilen uygulamalardan birisidir.

Cilt gençleştirme: Cilt gençleştirme için kullanılan yöntemler; gençlik aşısı, somon DNA, PRP, mezoterapi uygulamalarıdır. Genel amaçları ciltte oluşan deformasyonları gidermek ve daha canlı bir görünüm oluşturmaktır.

Popo estetiği: Popo dikleştirme ve popo yağ enjeksiyonu işlemlerini kapsamaktadır. Yapılan uygulamalar ile kalçalar daha biçimli ve estetik hale getirilir.

Kepçe kulak estetiği: İple ve klasik olmak üzere iki farklı kepçe kulak estetiği bulunur. Uygulama kepçe görünüme sahip kulak yapısını, kıvrımlı ve normal bir görünüme kavuşturmayı hedefler.

 

E-bülten Kayıt Formu

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz