Yağ Alma (Liposuction)

VÜCUT ESTETİĞİ

Kas Estetiği

VÜCUT ESTETİĞİ

Jinekomasti

VÜCUT ESTETİĞİ

Vialife Vücut Estetiği

Aşırı kilo kayıpları ya da şekilsiz orantısız vücutların düzeltilmesi için uygulanan estetik müdahaleye vücut estetiği denir. Vücut estetiği işlemlerinin uygulanacağı bireyler obezite sonrası müdahale ihtiyacı olan bireyler olabilirken,  şekil bozukluğundan muzdarip bireyler de olabilmektedirler. Vücut estetiği yaptırmanın temelinde iyi görünme isteği ile birlikte sağlıklı olma ihtiyacı da yatmaktadır. Estetik operasyonlarla ilgili doğru zannedilen yanlışların başında gelen bu tutum bireylerin estetik operasyondan kaçınmasını ve içerisinde mutsuz aynı zamanda sağlıksız oldukları bir bedenle yaşamaya devam etmelerine neden olmaktadır.

Örneğin; aşırı büyük göğüslere sahip bir bireyin göğüslerini fıtık omurga kayması ve ağrı şikâyetleriyle küçülttürmesi nasıl bir ihtiyaç ise aşırı küçük göğüsleri olan bir bireyin de özgüven eksikliği ve beden tamamlaması için göğüs estetiğine başvurması ve büyütme operasyonu yaptırması normaldir.

Vücut estetiği operasyonları da ruh ve beden sağlığında olumlu ilerleme kaydedebilmek adına tercih edilmektedir.

Vücut Estetiği Nasıl Yapılır?

Vücut estetiği,  vücut germe işleminden farklı olarak gerçekleştirilen bir işlemdir.

Vücut germe operasyonlarında fazla deri dışarıdan kesi yolu ile alınıp vücuda şekil verilirken vücut estetiği operasyonlarında yağ ve deri dokusunu destekleyen deri altındaki dokuların şekillendirilmesi işlemi vardır.

Deri altından gerçekleştirilen vücut estetiği işlemi vücut germe işlemine kıyasla daha kolay bir işlemdir.

Vialife estetik vücut estetiği hizmeti kapsamında;

  • Kas estetiği
  • Jinekomasti
  • Liposuction

hizmetlerini sunmaktadır.

Kas estetiği işlemi, karın bölgesine uygulanır ve kaslı görünümü destekler bir yapı inşası oluşturulur.  Böylece sporla desteklenen bedende arzu edilen kaslı görüntü elde edilir.

Jinekomasti,  erkeklerde belirgin meme dokusunun oluşması durumudur.  Cerrahi bir müdahale yapılarak istenilenden fazla gelişen meme dokusu alınır ve bölgeye estetik görünüm kazandırılır.

Liposuction işlemi, vücudun arzu edilen hemen hemen her bölgesine uygulanabilen etkili bir yağ alma işlemidir. Bölgesel yağlanmanın en hızlı çözümlerinden biri olarak uygulana yöntemle hasta kendini kolay toparlar ve kısa sürede günlük yaşantısına dönebilir.

Vücut Estetiği Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli

  • Estetik operasyonlar ister cerrahi yöntemle ister mahallî yöntemle gerçekleştirilsin tıbbi işlemlerdir ve bunu gerekliliği olarak steril ortamda gerçekleşmelidir.
  • Simülasyon sistemi ile operasyon sonrası elde edeceğiniz görüntünün size sunulması, verilmesi gereken hizmetler arasındadır.
  • Vücut estetiğine karar verdiğinizde elde etmek istediğiniz görüntüyü doktorunuzla birlikte en doğru şekilde planlayabilmelisiniz.

Tüm bu unsurları Vialife Estetik olarak sizler için yerine getiriyoruz.  Aklınıza acaba sorusu hiç gelmeden güvenle, sağlıklı bir bedene kavuşmanızda rol oynamaktan gurur duyuyoruz.

E-bülten Kayıt Formu

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz