Popo Yağ Enjeksiyonu

POPO ESTETİĞİ

Popo Dikleştirme (BBL)

POPO ESTETİĞİ

Vialife Popo Estetiği

Yerçekimine Vialife ile karşı koyuyoruz.  Zamanla sarkan veya kilo alıp vermeye bağlı olarak hacmini ve şeklini kaybeden tüm uzuvlarınız için sunulan profesyonel hizmetlerden biri de popo estetiği olarak Vialife farkıyla sizlere sunulmaktadır. Bireyin isteklerine göre tasarlanan operasyon süreci sonrası kavisli ve dolgun bir popo görünümü elde edilebilmektedir. Erkeklerde ve kadınlarda uygulanabilen işlemin sonuçları memnun edici derecede başarılı olmaktadır.

Popo estetiği, basenlerin kalçadaki yağlanmanın ve poponun şekillendirilmesini temel alan bir işlemdir. Bel çukurunun belirginleştirilmesi basenlerdeki fazla yağın atılması daha dolgun ve hacimli bir görünümün elde edilmesini sağlar.

Popo Estetiği Nasıl Yapılır?

Popo estetiği operasyonlarında 3 farklı yöntem tercih edilebilmektedir. Bunlar;

  • Popo yağ enjeksiyonu yöntemi
  • Popo protezi yöntemi
  • Popo dikleştirme BBL yöntemi ‘dir.

BBL yöntemi

Brazilian bult lift operasyonu olarak da bilinen popo dikleştirme operasyonu cerrahi bir işlemdir. Brezilyan poposuna sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği bu yöntem genel anestezi altında uygulanır.  Vücudun farklı bölgelerinde bulunan yağ dokusunun alınması ve yağ dokunun saflaştırılması gerekmektedir saflaştırılan yağ doku bölgeye enjekte yöntemi ile uygulanıp operasyon gerçekleştirilir.

Popo yağ enjeksiyonu yöntemi

Vücut kitle endeksi normal veya normale yakın seviyede olan hastalar için uygundur. Vücudun başka bir bölgesinden alınan yağ doku kalçaya enjekte edilir ve bölge hacimli bir görünüme kavuşur.

Popo protezi

Vücudunda yeterli miktarda yağ dokusu bulunmayan ve şekli düzeltilemez seviyede hastalar için önerilir. Protez olarak göğüs büyütme işlemlerinde kullanılan silikon ürünlerin kalça için tasarlanmış formları kullanılır.

Popo Estetiği Yaptırırken Dikkat Edilesi Gereken Noktalar

  • Popo estetiği için tercih edilen yöntemler cerrahi ya da cerrahisiz olabilmektedir. Her cerrahi işlemin riski kadar popo estetiği işleminin de cerrahi uygulamasında riskler bulunmaktadır.
  • Operasyondan önce ve sonra hasta takipte kalmalı, verilen periyotlara ve kontrollere uymalıdır.
  • Bölgede operasyondan hemen sonra enjekte edilen yağın tamamı kalmayabilir, operasyon sonrası az miktarda yağın erimesi mümkündür.
  • İşlemden sonra hastanın aşırı kilo vermesi durumunda enjekte edilen yağın kaybı mümkündür.
  • Estetik operasyonlar şekil bozukluğunu yok eder ve hızlı çözümler sağlar ancak bununla birlikte bedenin sporla desteklenmesi formun kalıcılığı için gereklidir.
  • Tedavi için tercih ettiğiniz merkezin sizlere süreç boyunca destek olması da dikkat edilmesi gereken unsurlar arasındadır.

Vialife sizlere tüm estetik operasyon süreçlerinizde profesyonel destek sunar.

E-bülten Kayıt Formu

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz