Covid Sonrası İndirimler

Covid-19 karantina süreci insanlar için oldukça yıpratıcı ve yorucu bir dönemdi. Bu süreçte birçok kişi, evlerinde bakımsız ve makyajsız olmaktan, kendileri ile yeterince ilgilenememekten dolayı psikolojik olarak olumsuz etkilendiler. Bu yüzden Vialife Beauty Saloon kapsamında yapılan covid sonrası indirimler ile müşterilerimizin içinde bulundukları olumsuz atmosferden kurtulmaları hedeflenmektedir. Daha bakımlı ve estetik bir görünüme sahip olmak için Vialife müşterilerine kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Covid sonrası kampanyaları kapsamında tüm hizmetlerde %25 indirim sunulmaktadır. Bu sayede içinde bulunduğumuz olumsuz koşulları fırsata çevirerek, siz de ertelediğiniz, zaman bulamadığınız uygulamalardan, uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

Covid Sonrası Tüm Hizmetlerde %25 İndirim

Vialife Beauty Saloon, müşterilerine kapsamlı bir hizmet sahası sunmaktadır. Güzellik alanlarında yararlanabileceğiniz indirimler ile ertelediğiniz uygulamaları yapmak için en uygun zaman.

Yapılan tüm işlemler steril ve güvenlikli ortamlarda gerçekleştirilir. Uygulama öncesi ve sonrası, işlemin yapılacağı ortam dezenfekte edilmektedir. Çalışanlarımız düzenli aralıklarla covid-19 testi olmakta; müşterilerimizin sağlığını güvence altına almak için tüm tedbirler alınmaktadır. Çalışanlar ve danışanlar devamlı olarak maske kullanmaktadır. Yapılan işlemler sırasında uzman çalışanlar siperlik takarak, bulunulan ortamı hem danışan hem de kendileri için güvenli hale getirmektedirler.

Covid sonrası %25 indirim ile uygun fiyatlar ile güvenli bir şekilde işlem yaptırabilirsiniz. Kendinde değişimler yapmak isteyen kişiler için sosyalleşmenin rafa kaldırıldığı bu dönem, en uygun zamanlardan birisidir. Bu sayede salgın sonrası, gençleşmiş, sağlıklı ve bakımlı halinizle etrafınızdaki herkesi etkileyebilirsiniz.

Vialife Beauty Saloon Sunduğu Hizmetler

Vialife, bünyesinde son teknoloji cihazlar ve uzman kişiler barındıran bir güzellik salonudur. Yapılan işlemlerde, müşterinin memnuniyetine önem verilmektedir.

Güzellik alanında;

  • Cilt bakımı
  • İğneli epilasyon
  • Epilasyon
  • Kalıcı makyaj
  • Leke ve skar bakımı
  • Ozon terapi
  • Dövme silme
  • Bölgesel incelme
  • Çatlak bakımı

Hizmetleri sunulmaktadır.

E-bülten Kayıt Formu

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz