İple Yüz Germe

İPLE YÜZ GERME

Vialife İple Yüz Germe

Lokal anestezi altında gerçekleştirilen ameliyatsız estetik yöntemlerinde biri olan iple yüz germe, cildin daha genç görünmesi için uygulanan bir işlemdir. İşlem toplamda 30 ila 45 dakika arasında bir zaman diliminde gerçekleştirilir ve işlem gerçekleştirildikten hemen sonra birey günlük yaşantısına ve aktivitelerine geri dönebilir. Vialife Estetik profesyonel estetik uygulamalarında ameliyatsız estetik sistemlerinin Üstün teknoloji ile gerçekleştirilmesine özen gösterirken aynı zamanda her işlemden üstün performans almayı hedeflemektedir. Cerrahi işlemlere kıyasla, iyileşme süresini kısalığı ve kesinin bulunmaması gibi avantajları olan yöntemlerden biri de iple yüz germe estetiğidir.

İple Yüz Germe Estetiği Nasıl Yapılır?

İşlemin nasıl uygulandığına dair detayları bireylerin işlem öncesi akıllarında soru işaretlerinin kalmaması amacıyla açıklıyoruz:

Yüz germe estetiğinde örümcek ağı tekniği kullanmaktadır. Cildin genç görünmesini sağlayan cilt tarafından üretilen kolajen dokusudur. Kolajen dokusu zaman içerisinde azalır cilt su kaybeder ve kırışıklıklarla birlikte yorgun ve yaşlanmış bir yüz ifadesi ortaya çıkar.

Bu durumu ortadan kaldırmak ve cildi aktif kolajen üretmeye yöneltmek amacıyla yapılan ip askı yüz germe işlemi sonrası deri altında yoğun kolajen üretimi sağlanır. İp askılar ile daha gergin görünen cilt yoğun kolajen üretimi ile daha genç ve üstelik doğal bir görünüme kavuşmaktadır.

İple yüz gerdirme estetiği,  ameliyatsız bir yöntem olduğu için yenilenmeye ihtiyaç duyulabilir. İşlemden 6 ay ya da 2 yıl sonra işlemin tekrar edilmesi gerekmektedir. İşlemin kalıcılık süresini belirleyen faktörler;

  • Doğru beslenme
  • Yeterli sıvı alımı
  • Bireyin yaşı
  • Kolajen miktarı olmaktadır.

Tüm bu unsurlardan dolayı her bireyde kalıcılık süresi değişkenlik göstermektedir. İple germe yöntemi kırışıklık ve sarkma sorunlarının tamamında rahatlıkla kullanılabilir. Örneğin; doğum sonrası sarkma,  kol altı sarkması,  gözaltı torbaları gibi.

 Özellikle yüz bölgesinde çok olumlu yanıtların alındığı iple yüz germe tekniği,  ağrısız ve acısız olmasıyla çokça tercih edilmektedir.

İple Yüz Germe Estetiği Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • İple yüz germe estetiği cerrahi bir işlem olmamakla beraber işlem sonrası 20 günlük süre içerisinde bireyin bölgeye daha fazla dikkat etmesi önerilir.
  • İşlemin uygulandığı bölgeye baskı yapmaktan kaçınılmalıdır.
  • Ağır makyaj uygulamalarından kaçınılmalıdır.
  • İşlem sonrası üçüncü gün duş alınmalı havuza veya denize girilmemelidir.
  • Düzenli olarak birey işlem sonrası kontrollerini takip etmeli ve süreci doktoru ile ilerletmelidir.

Vialife Estetik profesyonel ekibi ve uzman kadrosuyla cerrahisiz iple yüz germe estetiğinde sizlere  % 100 ‘e yakın başarı oranı ve uzun süren gençlik ve güzellik hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktadır.

E-bülten Kayıt Formu

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz