İple Kaş Kaldırma

İPLE KAŞ KALDIRMA

Vialife İple Kaş Kaldırma

Yüzün estetik görüntüsünü ve güzelliğini ortaya çıkaran kaşlar,  zaman içerisinde şeklini ve dinçliği kaybederek sarkma ve şekilsizlik gibi sorunlara karşı karşıya kalabilir. Bu gibi sorunlar baş gösterdiğinde çağdaş estetik uygulamalarının yüz güldüren yanları yardımınıza koşacaktır.  Yüz güldüren estetik uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkan iple kaş kaldırma yöntemi ağrısız acısız bir yöntemdir. Yüzünüzdeki ifadenin soluklaşmaması için kaşlarınıza ehemmiyet göstermeli ve ihtiyacı olan desteği cildinizin her alanına oluğu gibi kaşlarınıza da sağlamalısınız.

Bu noktada ihtiyacınız olan profesyonel hizmeti Vialife Estetik olarak sizlere sunuyoruz. İdeal kaş görüntüsüne ulaşmanızı sağlayan ameliyatlı ve ameliyatsız seçenekler kliniğimizde uygulanmaktadır.

Kaş Kaldırma işlemlerinde Uygulanan Yöntemler Nelerdir?

Kaş kaldırma işlemler ameliyatlı ve ameliyatsız olarak iki şekilde gerçekleştirilir.

Ameliyatla yapılan kaş kaldırma işlemleri:

  • Şakak germe ameliyatı
  • Endoskopik kaş germe operasyonu

Ameliyatsız yapılan kaş kaldırma işlemleri:

  • Yüz dolgusu
  • Botox
  • İple kaş kaldırma
  • Fokus ultrason yöntemi

Ameliyatlı ve ameliyatsız yöntemler içerisinde kaş kaldırma işlemleri için çoğunlukla ameliyatsız işlemler tercih edilmektedir. Ameliyatsız yöntemlerin uygulanmasından hemen sonra birey normal yaşantısına dönebilir,  ağrı ve acı yoktur.  Kesi gibi bir durum söz konusu da olmadığı için kullanımı rahattır.

Bireyin uygulanacak operasyonu tercih ederken cildinin dokusu yaşı ve yüzü de düşünülerek işleme karar verilmelidir.  Ameliyatsız tüm kaş kaldırma işlemlerinde işlemin belirli bir süreden sonra tekrarlanması gerekmektedir.

İple Kaş Kaldırma Tekniği Nasıl Uygulanır?

İple kaş kaldırma tekniği ip askı tekniği olarak da bilinen ağrısız acısız bir estetik işlemdir.

Cilt altına uygulanan cerrahi ip sisteminin yukarı çekilmesi ile kaşlara düzgün bir görünüm verilmektedir. Kırışıklık tedavisinde de tercih edilen bu yöntemin ömrü 6 ay ile 2 yıl arasında değişkenlik göstermektedir.

Örümcek ağı estetiği olarak da karşınıza çıkabilecek bu yöntemin avantajı diğer yöntemlere kıyaslandığında oldukça fazladır. Cerrahi işlem olmaması ve cilt altı uygulaması olarak gerçekleştirilmesi avantajlarını arttırmaktadır. İşlemin uygulanması kısa sürdüğü gibi işlem sonrası da oldukça kolay atlatılan bir sürece sahiptir.

İple kaş kaldırma işlemi sonrası;

  • Hastanın işlem sonrasındaki 3 hafta boyunca sert mimikler ve yüz hareketleri yapmaması gerekmektedir.
  • Ağır makyajdan kaçınmalı ve işlemden 3 gün sonra duş alınmalıdır.
  • İşlem sonrası işe gidilebilir ancak havuza denize girilemez.

Üç gün gösterilen özen sonrası birey hiçbir işlem yapılmamış gibi normal yaşantısına döner, kesi olmadığı için işlem kaynaklı ağrı ve acı hissedilmez.

E-bülten Kayıt Formu

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz