Somon Dna

CİLT GENÇLEŞTİRME

Prp

CİLT GENÇLEŞTİRME

Mezoterapi

CİLT GENÇLEŞTİRME

Gençlik Aşısı

CİLT GENÇLEŞTİRME

Vialife Cilt Gençleştirme

Kadın erkek fark etmeksizin her birimiz zamana karşı bir yarış halindeyizdir ve bu yarışı bilimsellikten uzak teknolojine uzak bir biçimde sürdürmeye çalışırsak ne yazık ki zaman kazanacaktır.  Neyse ki tıbbın, bilimin ve teknolojinin hızı da zamanla yarışacak seviyeye gelmiştir ki cilt gençleştirme operasyonları ile hepimiz zamana meydan okuyabilmekteyiz.

Değişen şartlar ve metropol hayatı bizi olduğumuzdan daha hızlı yaşlanmaya ve çok daha kolay vücut elastikiyetimizi kaybetmeye zorlamaktadır. Tüm bunların üstesinden Vialife Estetik sayesinde üstün performanslı cilt gençleştirme uygulamaları ile gelebilirsiniz.

Cilt Gençleştirme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Kaz ayakları,  gözaltı torbaları, sarkan gıdı ve esnekliğini kaybeden buruşuk deri görüntüsünden kurtulmak mı istiyorsunuz? Tüm bunların tedavisi cerrahi işlem olmadan da mümkün.

  • Gençlik aşısı
  • Soman DNA
  • Mezoterapi
  • Prp yöntemleri

 İle istemediğiniz tüm görüntülerden bir kaç saat içerisinde kurtulabilir ve normal yaşantınıza daha dinç ve genç bir görünümle devam edebilirsiniz.

Gençlik aşısı: ciltteki kolajen dokusunu harekete geçiren hyalüronik asidin desteği ile gerçekleştirilen gençlik aşısı işlemi ile cildin kendi dokularını onarması hızlandırılır.

IAL sistemi olarak da bilinen bu yöntem Amerika ‘da beş yılı aşkın süredir kullanılmakta olup daimi olumlu sonuçlar veren bir yöntemdir.

Soman DNA: kolajen üretiminin uyarılmasını kapsayan yöntemlerden biri olan somon DNA ile daha genç görünebilirsiniz. Cilde belirli aralıklar yapılan enjekteler ile gerçekleştirilen işlem her yaş ve cilt tipi için uygundur.  Cildin yenilenmesini destekler.

Mezoterapi: yaşlanmayı önleyici ve yaşlanmayı durdurucu iki farklı formda uygulanan ortaderi tedavisi yöntemi ile zamanın önüne geçebilirsiniz.  Cilde enjeksiyon tekniği ile gerçekleştirilir.

Prp yöntemi: bireyin kendi kanının içeriğinin zenginleştirilerek yine kişiye enjekte edilmesi ile uygulanan bir yöntemdir. Trombositler kanda bulunan küçük yapı hücreleridir ve Trombosit bakımından zengin kan cildin kendini çok kolay yenilemesine olanak sağlar. Böylece eski yaşlı ve sağlıksız hücrelerin yerini yeni taze ve sağlıklı hücreler alabilmektedir.

Cilt Gençleştirme İşlemlerimde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yukarıda sıralanan cilt gençleştirme işlemlerinin tamamı cerrahisiz işlemlerdir. Dokuların yenilenmesi temeline dayanan yöntemler özellikle yüz bölgesinde çok başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

  • Cilt gençleştirme işlemlerinde özellikle size uygun tedavinin tercih edilip edilmediğine,
  • Uygulamayı yapacak kişinin uzman olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir.

 İşlem sonrası düzenli kontrollere giderek cildinizin ihtiyaçlarını da kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Vialife Estetik,  profesyonel ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizleri gençleştirmek için bekliyor.

E-bülten Kayıt Formu

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz