Saç Ekimi Yaz Kampanyası

Saç dökülmesi problemi yaşıyorsanız Vialife Estetik ile saç ekimi yaz kampanyasından yararlanabilirsiniz. Alanında uzman çalışanlarımız ve sahip olduğumuz teknik cihazlar ile sizlerin en kaliteli saç ekim tedavi ve yöntemlerinden yararlanmanıza olanak sağlamaktayız.

Saç ekimi yaz kampanyası ile % 20 indirimden yararlanabilirsiniz. Saç dökülmesi ya da seyrelmesi gibi problemler yaşıyorsanız bu fırsatı kaçırmadan bir an önce uzman ekibimizle saç ektirme tedavisine başlayabilirsiniz.

Saç ekiminde kullanılan yöntemlerden, ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz. Yaz kampanyasından yararlanarak saç ekimi ile dış görünüşünüzü tamamen değiştirip, kendinizi baştan yaratabilirsiniz.

Saç Ekimi Teknikler Nelerdir?

Saç ekim teknikleri;

  • DHI Tekniği
  • FUE Tekniği
  • FUT Tekniği

FUT Tekniği ( Foliküler Ünite Transplantasyonu)

Geleneksel saç ekim yöntemi olan Fut tekniği, saç köklerinin dökülme olan kısmına toplu kümeler halinde nakledilme işlemidir. Ense ya da kulak üstü donör bölgeden ince şerit şeklinde saçlı deri alınır. Daha sonra alınan derinin bulunduğu donör bölge dikiş izi kalmayacak şekilde kapatılıp, dikilir.

Bu bölgeden alınan saç kökleri uzman kişiler tarafından çıkartılarak saç ekim işlemi için uygun hale getirilirler. Bu yöntemde birden fazla uzman kişi koordineli şekilde çalışmaktadır. Saç ekim işlemi bittikten bir hafta sonra dikişler alınmaktadır. Ancak yeni yöntemlerin çıkması ile Fut tekniği daha az tercih edilmektedir.

FUE Tekniği (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu)

Dünyada en yaygın şekilde uygulanan saç ekim yöntemidir. Bu yöntemde kafa derisinde herhangi bir kesim ya da delme işlemi yapılmaz. Fue yönteminde, saç kökleri donör bölgeden tek tek alınmaktadır. Daha sonra bu saç kökleri, seyrekleşmenin olduğu bölgeye nakledilmektedir.

Tüm işlem saç köklerinin tek tek nakledilmesi ile oluştuğundan diğer tekniklere göre daha uzun sürmektedir. Uzman sağlıkçılar ile uygulanan bu saç ekim tekniği günümüzde daha ziyade mikromotor ile gerçekleştirilmektedir.

DHI Tekniği (Direct Hair Implantation)

Diğer en çok tercih edilen saç ekim yöntemlerinden birisi DHI yöntemidir. Doğrudan saç ekimi ya da kalem tekniği olarak da bilinmektedir. 2016 yılında uygulanmaya başlayan bu yöntem saçların kesiminin gerekmemesi açısından kadınlar tarafından daha çok tercih edilir.

DHI saç ekimi, genellikle ense kısmından seçilerek alınan güçlü saç köklerinin, özel kalemler ile ekim yapılacak alana yerleştirilmesidir. Saç ekimi için özel olarak kullanılan bu kalemler kanal açma ve kök yerleştirme uygulamalarını aynı anda yapılabilmektedir.

Vialife Estetik, saç ekiminde yaz indirimi ile sizlere kaliteli ve profesyonel tedavi uygulamaktadır. Bu fırsatı değerlendirerek kısa sürede bambaşka bir imaj sahibi olabilirsiniz.

E-bülten Kayıt Formu

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz