Popo Yağ Enjeksiyonu

Dolgun ve biçimli kalçalara sahip olmak neredeyse her kadının hayalidir. Vücudu daha estetik ve çekici gösteren dolgun popo ve kalçalar, popo yağ enjeksiyonu ile kadınlar için hayal olmaktan çıktı. Biçimli ve dışarı doğru çıkık bir popo ile seksi görünmek istiyorsanız yağ enjeksiyonu işlemi son dönemde tüm dünyada en çok talep edilen estetik müdahalelerden birisidir.

Kalça estetiği için kişinin kendi fazladan yağları kullanılmaktadır. İlk olarak bu aşamada yapılması gereken hastanın, kendi kalça büyüklüğü ve talep ettiği kalça büyüklüğüne, mevcut yağ yoğunluğuna, popo şekline ve yumuşak doku kalitesine göre uygun vaser liposuction yönteminin seçilmesi ve gerekli yağ miktarının çekilmesidir.

Yağ alımı için genellikle bölgesel yağlanmanın yoğun olduğu uyluk ve karın seçilmektedir. Çekilen yağlar gerekli işlemlerden geçirilerek enjekte için uygun hale getirilirler. Kalça büyütme estetiğinde iz kalmaz, uygulamanın yapıldığı gün hasta taburcu edilebilir.

Yağ Enjeksiyonu İle Kalça Büyütmenin Avantajları

  • Yağ enjeksiyonu ile popo büyütme işlemi, imtlant yerleştirmeye göre daha avantajlıdır.
  • Yağ enjeksiyon işlemi kalça ve poponun kıvrımlarını yeniden şekillendirmeyi mümkün kılar.
  • Vücutta bulunan yağ depolarından yararlanıldığı için genel olarak tüm vücut şekillendirilmiş olur.
  • Kalça yağ enjeksiyonu sonrasında nerdeyse hiç yara izi olmaz; kalça protezinde belirgin bir kesi izi bulunmaktadır.
  • Popo protezlerinde kalçaya yabancı bir cisim yerleştirilir; buna karşın yağ enjeksiyonunda kendi yağ dokunuz kullanılmaktadır. Bu da işlem sonrası gelişen komplikasyonları en aza indirir.

Vaser Liposuction Yöntemi İle Kalça Büyütme Estetiği

Kalça büyütme estetiği için günümüzde en çok kullanılan yöntem vaser liposuction yöntemidir. Bu yöntem aynı zamanda kalça şekillendirme için de kullanılmaktadır. Vaser Liposuction yöntemi bel kısmının incelmesini sağlar; bu şekilde kalçaya yağ enjeksiyonu uygulanmadan önce bile kalça geçişi daha belirgin hale gelmiş olur. Vaser liposuction yöntemi ile belirgin bel ve kalça hatları, ince bir bel oyuğu ortaya çıkarılmış olur.

Popo Yağ Enjeksiyonu Sonuçları

Kalçaya yapılan yağ enjeksiyonu sonuçları oldukça tatmin edici ve etkilidir. Ameliyat sonrası ödem ve şişlik oluşabilir. Bu durum normal olup işlem sonrasında 3-4 ay içerisinde sonuç daha net olarak ortaya çıkar. Hastalara işlem sonrasında düzenli aralıklarla doktor kontrolü yapılmaktadır. Bu kontroller 1 hafta, 1 ay, 3 ay, 6 ay ve 1 yıl ara ile gerçekleştirilir. Vücut ağırlığı sabit tutulur ise yağ enjeksiyonu ile elde edilen sonuç kalıcı olur.

E-bülten Kayıt Formu

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz