Buz Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, özellikle kadınların son yıllarda en çok tercih ettikleri tüy alma yöntemidir. Tüyleri azaltan ve uzun süre çıkmalarına engel olan lazer epilasyonun farklı çeşitleri vardır. Buz lazer, epilasyon uygulamaları arasında en hızlı ve en acısız olanıdır. Son teknoloji başlığı, 3 dalga boyu lazer ile çalışmaktadır. Kısa süreli ve acısız seansları ile buz lazer epilasyon kişilere büyük bir konfor sağlamaktadır.

Buz lazer epilasyon tüm cilt tiplerine uygulanabilmektedir. Ortalama 6 seans buz lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden konforlu bir şekilde kurtulabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile geniş buz lazer başlıkları sayesinde kısalan epilasyon seansları, kullanıcılarına diğer lazer uygulamalarına göre rahatlık sağlamaktadır.

Buz Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Peki, buz lazer epilasyon nasıl uygulanır? Kademeli ısıtma teknolojisi ile kıl köklerini tahrip ederek, yeni kıl kökü oluşumuna engel olur. Yapılan uygulama ve ısıtma metodu, cilt üzerinde herhangi bir zarar oluşmasına engel olarak, yanık oluşma riskini ortadan kaldırır. Tedavi başlığı, uygulama sırasında ütü yapar gibi sürekli hareket ettirilir. Bu şekilde kıl kökleri kademeli olarak ısıtılmış olur.

İnce ve sarı kıllar üzerinde etki sağlayabilmek için kademeli ısıtma yöntemi yüksek enerji seviyesinde kullanılır. Buz lazer epilasyonun avantajı, kişiye masaj hissi vererek konforlu bir epilasyon sunmasıdır. Diğer epilasyon uygulamalarında cilt üzerinde oluşabilecek izlerin önüne geçen buz lazer epilasyon, istenmeyen sonuçların oluşumunu engeller.

Buz Lazer Yüze Uygulanır Mı?

Epilasyon işleminin en çok uygulandığı bölge yüzdür. Birçok kadın, bıyık bölgesinde oluşan ince kıllardan ve yüzde çıkan ayva tüylerinden rahatsızlık duyar. Özellikle bıyık bölgesinde bulunan kılların hormonal duyarlılığı fazla olduğu için bu bölgedeki kılların kökleri derindir. Buz lazer epilasyon, yüzdeki kıl ve tüylerden etkili bir şekilde kurtulmak isteyen kişiler için en uygun yöntemdir. Buz lazer, ince, sarı renkteki kıllar üzerinde etkili bir uygulamadır. Buz lazer epilasyonun yüz bölgesinde uygulamak için özel bir başlığı bulunur. Bu şekilde kaş üzeri, burun içi, kulak içi gibi müdahale edilmesi zor olan bölgelere de kolaylıkla ulaşılabilir.

Buz Lazer Kalıcı Etki Eder Mi?

Önceki yıllarda lazer uygulaması ince tüyler üzerinde etkiye sahip değildi. Bu yüzden kadınlar bu ince kılları, kalınlaştırmak için çeşitli yollara başvuruyorlardı. Ancak artık bu gibi yollara başvurmadan, gelişen teknolojik cihazlar ile buz lazer, ince tüyler üzerinde de kalıcı bir etki sağlamaktadır. Buz lazer epilasyonu dört mevsim boyunca rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

E-bülten Kayıt Formu

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için kayıt olunuz