• +90 533 136 68 98
  • info@vialifeestetik.com

Hakkımızda

Hakkımızda

VIALIFE ESTETİK & GÜZELLİK MERKEZİ; kendi dalında en iyisini sunmak için yola çıkmış ve kısa süre içerisinde bunları gerçekleştirmiştir. Başarılı olmak için müşterilerine daima yüksek kaliteli,yüksek performanslı ürünler sunmanın gereğine inanmıştır. Bu amacından dolayı en iyi ürünleri tecrübeli kadrosu ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. İçerisinde bütün üniteleri bir arada bulunduran kuruluşumuz,uzman kadrosuyla hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir.

Bu anlayışın benimsendiği sektörümüzde, profesyonel, yaratıcı, eğitimli kadrosuyla; güzelliğine önem veren ve kozmetik ürünlerinin kullanımının yararına inanan tüketicilere en kısa yoldan ve doğru bir biçimde ulaşmayı hedefleyerek misafirlerimizin rahat ve huzur bulabileceği merkez oluşturuyoruz.

Hizmetlerimizde kalite’yi yaşam biçimi haline getirmek,

“Herkesin kendini daha dinamik ve bakımlı hissetmek istemesi lüks değil” diyerek, cilt ve vücut estetiği alanında ulusal ve uluslararası yasal yönetmelikler çerçevesinde , modern ve bilimsel yöntemlerle hizmet veren, maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen, müşterilerinin hızla gelişen ve değişen beklentilerini tam ve zamanında karşılamayı temel amaç kabul eden ,temel değerleri doğrultusunda iş ahlakı , kalite ve dürüstlükten taviz vermeyen bir hizmet firması olmayı amaçlamaktayız.

- Tüm hizmetlerimizin kendi piyasa diliminde kesin bir kalite üstünlüğüne sahip olmasını sağlamak,
- Yaptığımız işi bir defada ve doğru olarak yapmak
- Sağlıklı tedarikçi ilişkileri kurmak
- Eğitimler ve öneri faaliyetleri ile sürekli iyileştirme ve geliştirme sağlamak
- Hizmet kalitesini ve verimliliğini yeni teknolojileri takip ederek en yüksek değere ulaştırmak
- Kaynaklarımızı yerinde kullanarak çevreye ve insan sağlığına saygı çerçevesinde vermek Taahhüdümüzdür.